آیا سوالی دارید؟

۰۲۱۳۳۴۶۳۱۵۸

آدرس دفتر تهران امداد خوردو

تهران، طرشت، بلوار چوب تراش، کوچه زمانی

مفتخریم  که طی 20 سال گذشته ما به بیش از 1000 ماشینی که در جاده مانده بود خدمت رساندیم که هر کدام دلیل تماس چیزی بود…از تصادف تا قفل شدن خودرو و هزار دلیل دیگر، در زیر دو دلیل اصلی و ساده از که معمولا پیش می آمد و تماس با امداد خودرو را ترجیح می دادند را ذکر کرده ایم.

 

🔸 مشکل در بنزین:

امداد بنزین

امداد بنزین

تعداد زیادی از افرادی که در این چند سال تماس گرفتند مشکل بنزین داشتند و وچون آمپر خودرو آنها مشکل داشت متوجه کاهش بنزین خود نشده اند که تیم ما با تشخصی بنزین آنها را تامین کرد و مشکل را حل کرد.

🔸 پنچر شدن خودرو:

رفع پنچری خودرو در محل

یکی دیگر از دلایلی که افراد با امداد خودرو تماس میگرفتن پنچر شدن خوردو هایشان بود .در این حالت ها خیلی از افراد بلد نیستند و یا اینکه لاستیک زاپاس همراه ندارند و یا زاپاس آنها دچار مشکل است یاد کافی ندارد و یا مشکل دارد.

 

🔸 خراب شدن گیربکس ماشین:

بعضی مواقع گیر بکس ماشین خراب میشود و باعث ماندن ما در جاده میشود، اما بیشتر خراب شدن گیربکس خودروهای دنده اتوماتیک باعث  میشود که خودرو دیگر قابل به حرکت نباشد نه خودروهای دنده ای.

اگر ماشین شما گیربکس آن دچرا مشکل شد بهترین کار می تواند تماس با تیم تهران امدادخودرو باشد تا در زودترین زمان کنار شما حاضر شود.

در گیربکس های دستی خیلی کم پیش می آید که خرابی آن باعث متوقف شدن ماشین شود ، بجز مواقعی که  سیم کلاچ پاره شده ودیگر امکان تعویض دنده توسط شما وجود نداشته باشد، که البته در این حالت هم تیم متخصص ما می توانند با ترفندی ماشین شما را در نده بگذارند تا ماشین حداقل تا نزدیک ترین تعمیرگاه حرکت کند.

برای تماس با تیم ما مهم نیست کجا هستید، کافیه با گوشی خود شماره ما را تماس بگیرید تا در زودترین زمان متخصص ماشین شما در کنار شما حاضر شود و مشکل شما را رفع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *